Apie projektą

Idėja Lietuvoje sukurti sistemą leidžiančią žymėti hidraulines žarnas ir greitai jas identifikuoti gimė prieš keletą metų. Pasidalinus šios idėjos koncepsija su kolegomis, kurie dirba analogišką darbą ir pajutus didelį susidomėjimą, gimė projektas www.zarna.lt

Šis projektas yra sukurtas tam, kad padėtų išspręsti pagrindinę problemą - žarnų ir jų komplektacijos identifikavimą. Klientui sugedusi žarna kelia daug rūpesčių, nes nustatyti žarnos diametrą, antgalių sreigius ir kitus parametrus be specialių priemonių ir žinių yra sudėtinga. Būtent šią problemą ir sprendžia projektas.

Visos žarnos, kurios pagamintos mūsų partnerių įmonėse turi unikalų kodą, kurį įvedus į www.zarna.lt puslapį matysis pagrindinė žarnos informacija, o prisijungus prie puslapio matoma pilna informacija apie žarną. Naudojant šią sistemą žarnos gali būti pagamintos greičiau, todėl, kad nebereikia vežti pačios žarnos ten kur ji bus presuojama, užtenka paskambinti ir padiktuoti kodą, kuris pritvirtintas prie žarnos.

Taip pat mažinama galimų klaidų galimybė - neteisingai nustatytas vienas žarnos parametras padaro visą žarną nenaudotiną.

Tiems kurie yra bent kartą susidurę su plyšusia hidrauline žarna darbo metu, nereikia aiškinti, kad didžiausias nuostolis yra ne pati žarna, bet patiriamos įrangos prastovos, laikas skiriamas remontui.  Todėl naudodamiesi www.zarna.lt sistema, Jūs galėsite dirbti efektyviau taip taupydami kaštus ir didindami savo konkurencingumą.